گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG

آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG

قیمت: تومان14,000,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG

محصولات گنج بان نمونه ای بارز برای بیان امنیت در کنار زیبایی برای مصرف کنندگان خاص پسند با ارایه ی متنوع ترین در سایز و طرح و نوع رمز

مشخصات محصول
ابعاد داخلی
ارتفاع 40cm
عرض 30cm
عمق 25cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 51cm
عرض 40cm
عمق 40cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 125kg
تعداد زبانه 5
تعداد درب 1
خدمات پس از فروش 3 سال
ضخامت بدنه 3ml
ضخامت درب 3ml
توضیحات

گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG :

محصولات گنج بان با ورق های ضخیم و آلیاژهای مقاوم و نیز آپشن های موثر در امنیت در برابر هرگونه خطرات احتمالی نظیر سرقت و حریق با تراز امنیتی بالا و مطمین در سایز ها و طرح های مختلف به بازار عرضه میشوند.

 

بررسی نوع بتن و ساختار بدنه :

گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG با بتن ریزی مسلح و فشرده دارای وزن بسیار خوب و هم تراز با برترین ملاک های امنیتی طراحی و ساخته میشوند.

بتن این دسته از گاوصندوق ما بین دو لایه ورق فولادی 2 میل بوسیله ی دستگاه های بتن ریز آماده و ریخته میشوند.

این نوع از بتن ها با خاصیت ضدمته ای و نیز ضدحریقی باعث ایجاد امنیت بالا و ایجاد دشواری در جابه جایی و همچنین طول عمر بسیار بالای گاوصندوق میگردند.

 

بررسی نوع مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG :

گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG بوسیله ی سیستم زبانه بندی 4 جهته که ضخامت قطر آن به قطر 4 سانتی متر میرسد مجهز شده است که 1 جهت از آن ها به صورت ثابت و 3 جهات دیگر زبانه ها به صورت متحرک به عملکرد خود ادامه میدهند که به وسیله ی دستگیره ی اصلی گاوصندوق قابل هدایت میباشند.

تمامی زبانه های ثابت و متحرک این دسته از گاوصندوق ها دارای محل مخصوص برای قرارگیری در هنگام بسته شدن درب اصلی میباشند که این نوع طراحی خاصیت ضددیلمی را به گاوصندوق القا کرده و مانع باز شدن درب اصلی به وسیله ی هرگونه فشار دیلم توسط سارق احتمالی میگردد.

همچنین این گاوصندوق به همراه سیستم سوپاپ ضدسرقت از زبانه های اصلی و تمامی قفل و رمز های نصب شده بر روی گاوصندوق از درب گاوصندوق محافظت کرده که سیستمی بسیار کارآمد و موثر در امنیت آن به حساب می آیند.

 

نحوه ی عملکرد سیستم سوپاپ ضدسرقت :

سوپاپ ضدسرقت زمانی وارد عمل میشود که سارق احتمالی قصد وارد کردن ضربه ی شدید به وسیله ی پتک یا چکش یا تخریب قفل یا رمز به وسیله ی هر نوع مته ای را داشته باشد.

بعد از رخ دادن هر کدام از موارد ذکر شده سوپاپ زبانه ی ضدسرقت سیم خود را رها کرده و به وسیله ی فنر کار شده در پشت سوپاپ به سمت محل مخصوص خود در بدنه هل داده میشود.

بعد از عمل کردن سیستم ضدسرقت سارق به هیچ عنوان نخواهد توانست که سوپاپ را غیر فعال کند و در بازگشایی گاوصندوق کاملا ناموفق خواهد بود.

 

بررسی نوع لولاهای گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG :

لولاهای طراحی شده بر روی این دسته از محصولات از نوع تقویت شده میباشند که به همراه قابلیت جداپذیری درب از بدنه باعث سهولت در جابه جایی گاوصندوق در هنگام اسباب کشی میشود.

همچنین این لولا ها دارای محل مخصوص برای روغن کاری شان میباشند که قابلیتی بسیار موثر در رضایت مصرف کنندگان به حساب می آید.

 

بررسی فضای داخلی گاوصندوق 150KDG :

این دسته از محصولات مجهز به کشوی فلزی هستند که مصرف کننده بنا به نیز خود قادر به جدا کردن و برداشتن آن از گاوصندوق میباشند.

همچنین گاوصندوق های گنج بان علاوه بر صندوقچه ی داخلی با قفل کلیدی مجهز به صندوقچه ی مخفی در زیر صندوقچه ی اصلی هستند که از آن میتوان برای نگهداری خاص ترین لوازم استفاده نمود.

 

بررسی جنس رنگ گاوصندوق های گنج بان :

گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG با جنس رنگ متالیک ضدخش خصوصیات ظاهری خود را نسبت به سایر محصولات متمایز نموده است.

زیرا این نوع از رنگ آمیزی فقط در محصولات گنج بان قابل رویت بوده و به نوعی باعث جلب توجه مصرف کنندگان خاص پسند میباشند.

 

نتیجه :

اگر در جست و جوی تراز امنیتی بالا در کنار زیبایی هستید با انتخاب محصولات گنج بان زیبایی و نهایت امنیت را برای محیط اداره / منزل / رستوران / شرکت / طلافروشی / فروشگاه خود به ارمغان آورید.

 

محصولات مشابه گاوصندوق گنج بان مدل 150KDG :

  • گاوصندوق کاوه مدل 250KR
  • گاوصندوق گنجینه مدل GS650
  • گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR
  • گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KDG
  • گاوصندوق گنج بان مدل 250KDG

برای مشاهده ی ویدیو های مرتبط با معرفی محصولات گنج بان صفحه ی رسمی آپارات و صفحه ی رسمی اینستاگرام گروه صنعتی کاوه سیف را دنبال کنید.

نشانی صفحه ی رسمی گروه صنعتی کاوه سیف :

برای ورود به صفحه ی آپارات   اینجا کلیک کنید

نشانی صفحه ی رسمی اینستاگرام گروه صنعتی کاوه سیف :

برای ورود به صفحه ی اینستاگرام   اینجا کلیک کنید

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان14,000,000