گاوصندوق گنجینه مدل 450KR

9
آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق گنجینه مدل 450KR
شناسه محصول: 450G

قیمت: تومان15,650,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق گنجینه مدل 450KR

گاوصندوق گنجینه مدل 450KR، محصولی صنعتی و ایمن در برابر حریق، سرقت، زلزله و دیگر خطرات و نیز دارای نشان استاندارد QMS ایتالیا

مشخصات محصول
ابعاد داخلی
ارتفاع 113cm
عرض 43cm
عمق 33cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 120cm
عرض 50cm
عمق 50cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 340KG
تعداد زبانه 7
خدمات پس از فروش مادام العمر
توضیحات

گاوصندوق گنجینه مدل 450KR:

گاوصندوق گنجینه مدل 450KR از دیگر محصولات گروه صنعتی کاوه سیف بوده که با بدنه ای کاملا بتونی و استاندارد در  المان های امنیتی و امکانات رفاهی قابل تهیه میباشد.

گاوصندوق ضد سرقت گنجینه مدل 450KR گاوصندوقی ایستاده با فضایی یک تکه میباشد که با جاداری بسیار مناسب آن امکان نگهداری انواع اشیای بزرگ نظیر لپ تاپ، انواع زونکن، انواع آلبوم، انواع اسناد و مدارک و مواردی از این قبیل را برای دارنده ای گاوصندوق خانگی-اداری فراهم مینماید.

ساختار بدنه ای، سایز و موارد مصرف گاوصندوق گنجینه مدل 450KR تشابه بسیار زیادی به گاوصندوق گنج بان مدل 450DKK دارد.

این گاوصندوق اداری-تجاری با خصوصیات امنیتی موثر در امنیت و نیز مجهز به درب جداشونده و قابلیت نصب هر گونه رمز مکانیکی، رمز دیجیتالی و یا رمز اثر انگشتی در دست مصرف کنندگان خود قرار میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی عملکرد و فرایند تغییر رمز هر کدام از دستگاه رمزها به صفحه ی وبلاگ کاوه سیف مراجعه نمایید.

 

در ادامه به ساختار بدنه، نوع مکانیزم زبانه بندی، فضای داخلی، نوع و ضخامت ورق های مورد استفاده قرار گرفته و دیگر موارد تشکیل دهنده ی این گاوصندوق میپردازیم:

 

بررسی بدنه ی گاوصندوق گنجینه مدل 450KR:

بدنه ی این گاوصندوق اداری-تجاری گنجینه اشباع شده توسط عملیات بتون ریزی مسلح بوده که به وسیله میلگرد کاری اسکلت بندی و استوار شده اند.

تعریف بتن ریزی مسلح:

این نوع از طراحی مهندسی نوع بتن و نحوه ی قرارگیری آنها در کنار لایه های فولادی باعث شکل گیری یک ترکیب بسیار خاص با درجه امنیت فوق العاده بالا در بدنه ی گاوصندوق شده است.

 

همچنین این ترکیبات باعث ایجاد خاصیت ضدحریقی گاوصندوق گنجینه مدل 450KR میشوند به طوریکه این جنس از بدنه ها قدرت مقاومت در برابر حریق با درجه  1000 را به مدت 2 ساعت دارا میباشند.

 

همچنین این عملیات مهندسی شده باعث شده تا این گاوصندوق تا 340 کیلوگرم وزن گیری داشته باشد.

 


نتیجه

بدنه ی گاوصندوق گنجینه بدنه ای کاملا ضدحریق، ضدبرش و ضدمته میباشد که با این خصوصیات تمامی المان های امنیتی لازم برای نامیده شدن به عنوان یک گاوصندوق ضدسرقت را دارا میشود.


 

بررسی مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق گنجینهمدل 450KR:

سیستم زبانه بندی گاوصندوق 450KR گنجینه از ساختاری با زبانه های 4 طرفه بهره میبرد که زبانه های آن در 4 سوی بالا، پایین، چپ و راست درب اصلی تعبیه شده است که 1 جهت آن به صورت ثابت و 3 جهات دیگر به صورت متحرک عمل میکنند.

 

زبانه های متحرک به وسیله ی دستگیره ی اصلی واقع بر روی درب اصلی قابل هدایت هستند که فرایند اصلی محافظت از درب گاوصندوق را به عمل می آورد.

کارکرد این ساختار از زبانه بندی به گونه ایست که در زمان بسته و قفل شدن گاوصندوق، درب اصلی از تمامی جهات به وسیله ی زبانه ها محافظت میشوند.

 

علاوه بر این مکانیزم مهندسی شده، 1 عدد سوپاپ ضدسرقت نیز از تمامی اعضای این مکانیزم پشتیبانی به عمل می آورد که از آن میتوان به عنوان یکی از تدابیر مهم و کارآمد در تراز امنیتی گاوصندوق اشاره کرد.

 

نحوه ی عملکرد سوپاپ ضدسرقت :

سوپاپ ضدسرقت زمانی وارد عمل میشود که سارق احتمالی قصد وارد کردن ضربه ی شدید به وسیله ی پتک یا چکش یا تخریب قفل یا رمز به وسیله ی هر نوع مته ای را داشته باشد.

سوپاپ ضدسرقت

بعد از رخ دادن هر کدام از موارد ذکر شده سوپاپ زبانه ی ضدسرقت سیم خود را رها کرده و به وسیله ی فنر کار شده در پشت سوپاپ به سمت محل مخصوص خود در بدنه هل داده میشود.

بعد از عمل کردن سیستم ضدسرقت سارق به هیچ عنوان نخواهد توانست که سوپاپ را غیر فعال کند و در بازگشایی گاوصندوق کاملا ناموفق خواهد بود.

کاربرد زبانه بندی ثابت:

زمانی که گاوصندوق اسلحه گنجینه مورد سرقت احتمالی قرار میگیرد، بدون شک یکی از راهکار های سارق برای باز نمودن درب گاوصندوق، بریدن لولا ها به وسیله ی هوابرش خواهد بود.

 

وجود زبانه بندی ثابت بر روی درب اصلی گاوصندوق باعث میشود که حتی با بریده شدن لولا توسط هر دستگاهی، به هیچ عنوان امکان بازگشایی درب گاوصندوق وجود نداشته باشد.

 

دلیل این امر، تکیه دادن زبانه های ثابت به جداره ی بدنه ی گاوصندوق میباشد که هیچ راهی برای خنثی سازی این نوع از طراحی وجود نخواهد داشت.

ضخامت قطر زبانه بندی متحرک گاوصندوق گنجینه مدل 450KR به ” 50 میلی متر ” میرسد.


بررسی نوع و ضخامت ورق های در برگیرنده ی گاوصندوق گنجینه مدل 450KR:

گاوصندوق 450KR گنجینه توسط ورق های فولادی با ضخامت 4 میلی متر طراحی و ساخته شده است.

ورق های موجود در بدنه ی این گاوصندوق طلافروشی به صورت 2 لایه و ورق های کار شده بر روی درب اصلی آن به صورت 1 لایه قرارگیری یافته اند.


 

بررسی فضای داخلی گاوصندوق گنجینه 450KR:

فضای داخلی گاوصندوق گنجینه مدل 450KR توسط 2 عدد کشوی فلزی جدا شونده طبقه بندی شده است که مصرف کننده بنا به نیاز خود قادر به خارج نمودن آن ها جهت نگهداری اشیای بزرگتر میباشد.

همچنین علاوه بر طبقات متحرک، این گاوصندوق تجهیز به یک صندوقچه ی کوچک است که امکانات رفاهی فضای داخلی این گاوصندوق اداری را تکمیل میکند.

همچنین این محصول ویژه علاوه بر صندوقچه ی معمولی، مجهز به یک صندوقچه ی مخفی خارج از دید واقع در زیر صندوقچه ی معمولی است که مصرف کننده امکان نگهداری برخی اشیای ویژه ی خود به صورت مخفیانه و خارج از دسترس را داشته باشد.


کاوه سیف در تلاش است که با ارائه ی کارآمدترین و خاص ترین مطالب در خصوص خرید گاوصندوق در راستای کسب نهایت رضایتمندی شما همراهان عالی قدر پیشرو باشد.

کاوه سیف از همکاری با شما مفتخر است.

برای دریافت ویدیو های آموزشی انواع رمز ها به صفحه ی آپارات آسیا سیف مراجعه نمایید.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان15,650,000