گاوصندوق کاوه مدل 1000BS

آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق کاوه مدل 1000BS

قیمت: تومان65,400,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق کاوه مدل 1000BS

گاوصندوق کاوه مدل 1000BS با ظاهری شیک امنیتی ترین گاوصندوق موجود در کشور شناخته شده قابلیت نصب هر گونه رمز مکانیکی / دیجیتالی / اثر انگشتی را دارا میباشد.

مشخصات محصول
ابعاد داخلی
ارتفاع 65cm
عرض 101cm
عمق 37cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 83cm
عرض 119cm
عمق 60.5cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 840kg
تعداد زبانه 8
تعداد درب 2
توضیحات

گاوصندوق کاوه مدل 1000BS:

گاوصندوق های کاوه مدل 1000BS ایمن ترین گاوصندوق های موجود در کشور با استفاده از مدرن ترین و صنعتی ترین ابزار و دستگاه ها طراحی و ساخته میشوند.

صندوق های سوپر آلیاژ سری S کاوه از لحاظ نوع و جنس و ضخامت ورق از دیگر مدل های گاوصندوق کاوه نظیر سدید کاوه / کلاسیک کاوه و البرز کاوه کاملا مجزا میباشند.

این دسته از صندوق های با خاصیت نر و مارگی دارای درجه امنمیت کاملا متفاوت نسبت به گاوصندوق های ایستاده میباشند.

 

تفاوت اصلی گاوصندوق خوابیده با گاوصندوق ایستاده :

گاوصندوق های خوابیده یا زیرویترینی دارای مکانیزم زبانه بندی خاصی میباشند.

به صورتیکه در هنگام قفل شدن درب اصلی گاوصندوق زبانه های هر کدام از درب ها از درب کناری محافظت میکنند.

این یعنی مصرف کننده میبایست که برای بازگشایی و داشتن دسترسی به محتویات گاوصندوق کلید های اصلی و رمز های هر دو درب را بازگشایی به عمل آورده تا زبانه ها یکدیگر را رها کرده و هر دو درب باز شوند.

پس : اگر حتی قفل و رمز تنها یکی از درب های اصلی باز باشند و درب دیگر در حالت قفل باشد درب ها یکدیگر را رها نکرده و باز نخواهند شد و امکان دسترسی به محتویات داخلی گاوصندوق زیر ویترینی کاوه وجود نخواهد داشت.

به این خاصیت این دسته از صندوق ها ” خاصیت نر و مادگی گاوصندوق “ گفته میشود.

 

بررسی جنس بتن و ساختار بدنه ی گاوصندوق زیرویترینی کاوه :

گاوصندوق کاوه مدل 1000BS با بتن ریزی مسلح و آلماتور بندی 4 شبکه ای (یا پنجره ای) که مابین دو لایه ورق فولادی ریخته میشوند جزو خاص ترین گاوصندوق ها از نوع بتن ریزی میباشند.

تعریف بتن ریزی مسلح :

این نوع از طراحی مهندسی نوع بتن و نحوه ی قرارگیری آنها در کنار لایه های فولادی و اسکلت های آلماتور باعث شکل گیری یک ترکیب بسیار خاص با درجه امنیت فوق العاده بالا در بدنه ی گاوصندوق شده است.

همچنین این ترکیبات باعث ایجاد خاصیت ضدحریقی گاوصندوق کاوه مدل 1000BS میشوند به طوریکه این جنس از بدنه ها قدرت مقاومت در برابر حریق با درجه 1000 را به مدت 2 ساعت دارا میباشند.

در نتیجه ترکیب بتن ریزی مسلح و آلماتوربندی در گاوصندوق کاوه مدل 1000BS باعث شده تا بدنه ی گاوصندوق زیر ویترینی کاوه به عنوان بدنه ای کاملا ضدحریق / ضدمته / ضدبرش / ضد هوابرش / و در کل کاملا ضدسرقت نقش خود را در انواع شرایط محیطی ایفا کند.

عملیات بتن ریزی در گاوصندوق زیر ویترینی چگونه و از کدام قسمت گاوصندوق انجام میگیرد ؟

بتن ریزی جزو اولین مراحل در ساخت گاوصندوق ها میباشند که چگونگی عملیات بتن ریزی و مسیر کانال ورودی بتن به بدنه نسبت به برند گاوصندوق ها تفکیک میگردد.
در گاوصندوق های سری S کاوه این عملیات توسط دستگاه بتن ریز صنعتی و از سمت دیواره ی پشتی گاوصندوق آماده سازی و انجام میشود.

تمامی بتن های ریخته شده در گاوصندوق ها پس از خشک شدن به صورت کامل در کوره ی 1000 درجه ای مورد تست قرار میگیرند تا خاصیت ضدحریق بودن بدنه توسط کارشناسان این ضمینه مورد تایید قرار گیرد.

همچنین این بدنه ها پس از دریافت گواهی تایید ضدحریق بودن گاوصندوق وارد تست بعدی شده و به وسیله ی قدرتمند ترین دریل ها و مته ها مورد تست قرار میگیرند تا گواهی نشان ضدمته بودن را نیز دریافت نمایند.

پس از گذراندن مراحل ذکر شده و دریافت گواهی و نشان های استاندارد وارد وهله ی بعدی یعنی رنگ آمیزی بدنه میشوند.

 

بررسی درب گاوصندوق کاوه مدل 1000BS:

درب اصلی گاوصندوق 1000BS کاوه توسط ورق با ضخامت 5 میل طراحی و ساخته شده است.

این مقدار از ضخامت ورق به تنهایی دارای خاصیت ضدمته ای را دارا میباشد. اما طراحان و سازندگان گاوصندوق های سری S کاوه با اضافه کردن دیگر آلیاژها و ابزار باعث افزایش مقاومت درب توسط هرگونه خطرات احتمالی شده اند که به بررسی آن ها میپردازیم :

طراحی پلکانی :

قسمت جداره ی داخلی درب اصلی گاوصندوق زیر ویترینی کاوه به صورت پلکانی طراحی و ساخته شده است. این نوع از طراحی به منظور افزایش چشم گیر مقاومت آن در مقابل ورود هرگونه دیلم و دفع فشار آن به صورت کامل میباشد.

همچنین طراحی از نوع پلکانی باعث عدم ورود حریق به فضای داخلی گاوصندوق نیز میگردد.

در نتیجه طراحی پلکانی نقطه قوتی بسیار پرکاربرد در گاوصندوق کاوه مدل 1000BS میباشد.

پشم سنگ :

از دیگر اجزای تشکیل دهنده درب گاوصندوق های سری S کاوه میتوان به پشم سنگ مابین بتن و ورق اصلی اشاره کرد.

تعریف و مواد تشکیل دهنده ی پشم سنگ و کاربرد آن در گاوصندوق :

پشم سنگ یک عایق صوتی – حرارتی با الیاف معدنی میباشد.

ماده ی اولیه ی تشکیل دهنده ی پشم سنگ بازالت است که از گروه سنگ های آذرین میباشد.

برای تولید پشم سنگ بازالت را در دمای 1500 درجه ی سانتی گراد ذوب میکنند و به وسیله ی روش های خاص و مهندسی آن ها را به الیافی بسیار ریز با قطر های میکرونی تبدیل میکنند.

لازم به ذکر است که 97% مواد تشکیل دهنده ی پشم سنگ را این الیاف تشکیل میدهد.

این الیاف مابین بتن در پشت درب اصلی و ورق بیرونی گاوصندوق زیر ویترینی کاوه قرار میگیرد.

نحوه ی تاثیر آن در زمان حریق :

وجود پشم سنگ در گاوصندوق باعث ایجاد مانعی بسیار پر قدرت در مقابل ورود حریق و حرارت و رطوبت به داخل آن میشود تا از وارد شدن هرگونه آسیب به محتویات داخلی گاوصندوق جلوگیری نماید.

این عمل باعث شده تا گاوصندوق کاوه مدل 1000BS گاوصندوقی کاملا ضدحریق معرفی شده و با تحمل درجه حرارت 1000 درجه ی سانتی گراد به مدت 3 ساعت بالاترین رکورد را در این ضمینه دارا باشد.

برای مثال حادثه ی 30 دی سال 1395 که معروف به حادثه ی پلاسکو میباشد تمامی گاوصندوق هایی که از بتن ریزی مسلح و عایق پشم سنگ تشکیل شده بودند هیچ آسیبی توسط حریق و آوار ندیده و محتویات آن ها به طور کاملا سالم از داخل گاوصندوق ها خارج شدند.

اما گاوصندوق هایی که از این تجهیزات امنیتی برخوردار نبوند به کلی نابود شده و در آتش و آوار متلاشی شدند.

نتیجه :

پس وجود عایق پشم سنگ امری بسیار ضروری و بسیار مفید و پرکاربرد در گاوصندوق کاوه مدل 1000BS میباشد.

 

نوع و نحوه ی عملکرد مکانیزم و زبانه بندی و سوپاپ ضدسرقت گاوصندوق کاوه مدل 1000BS :

مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق زیر ویترینی کاوه از نوع 4 جهته ی سوپر آلیاژ بوده که سوپاپ ضدسرقت فوق حساس به ضربه و مته از تمامی قطعات آن پشتیبانی و محافظت میکند.

حالت کلی مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق های سوپر آلیاژ کاوه به صورت 3 جهت متحرک و یک جهت ثابت طراحی و ساخته شده است.

زبانه بندی ثابت برای این دسته از گاوصندوق ها به منظور پشتیبانی از درب اصلی در هنگام فشار احتمالی دیلم توسط سارق احتمالی و مکانیزم زبانه بندی متحرک که به عنوان رکن اصلی ایجاد امنیت گاوصندوق کاوه مدل 1000BS میباشد توسط دستگیره ی اصلی طراحی شده در قسمت بیرونی درب اصلی گاوصندوق قابل باز و بسته شدن میباشند.

علاوه بر این تجهیزات امنیتی سیستم سوپاپ ضدسرقت نیز از این قطعات تو در تو پشتیبانی و محافظت مینمایند.

نحوه ی عملکرد سیستم سوپاپ ضدسرقت :

سوپاپ ضدسرقت زمانی وارد عمل میشود که سارق احتمالی قصد وارد کردن ضربه ی شدید به وسیله ی پتک یا چکش یا تخریب قفل یا رمز به وسیله ی هر نوع مته ای را داشته باشد.

بعد از رخ دادن هر کدام از موارد ذکر شده سوپاپ زبانه ی ضدسرقت سیم خود را رها کرده و به وسیله ی فنر کار شده در پشت سوپاپ به سمت محل مخصوص خود در بدنه هل داده میشود.

بعد از عمل کردن سیستم ضدسرقت هر عملی از سوی سارق برای غیر فعال سازی این سیستم بی تاثیر بوده و در بازگشایی گاوصندوق کاملا ناموفق خواهد بود.

 

همچنین تمامی زبانه های ثابت و متحرک گاوصندوق کاوه مدل 1000BS دارای محلی مخصوص برای قرارگیری در هنگام بسته شدن درب میباشند.

چنین نوع از طراحی به منظور خنثی سازی و غیر فعال سازی فشار هرگونه دیلم بر روی درب اصلی گاوصندوق در نظر گرفته شده است.

نکته :

پس نتیجه میگیریم که گاوصندوق کاوه مدل 1000BS به وسیله ی ابزار مهندسی شده مانند : سوپاپ ضدسرقت / مکانیزم زبانه بندی ثابت / طراحی پلکانی قسمت داخلی درب اصلی / ورق خارجی به ضخامت 5 میل / محل مخصوص قرارگیری زبانه ها در مقابل هرگونه ابزار برای سرقت از گاوصندوق از محتویات داخلی گاوصندوق محافظت خواهد کرد.

 

نوع قفل و کلید گاوصندوق کاوه مدل 1000BS :

قفل های کلیدی نصب شده بر روی گاوصندوق های سوپر آلیاژ سری S کاوه از نوع کلید بلند تاشو و کمرشکن هستند.

این نوع از قفل ها با ایجاد فاصله ی بسیار مناسب باعث جلوگیری از ورود هرگونه مته و تاثیر مخرب بر روی قفل باعث خنثی سازی کامل یکی دیگر از روش های سرقت گاوصندوق میگردند.

جنس کلید های تشکیل دهنده ی این دسته از قفل ها از برنج میباشد که با خاصیت ضدمغناطیسی و دوام بالا در شکستگی نقش خود را ایفا می نمایند.

 

نوع لولاهای گاوصندوق کاوه مدل 1000BS و مواد تشکیل دهنده ی آنها :

لولاهای طراحی شده در این دسته از گاوصندوق ها از نوع تقویت شده با قابلیت جداپذیری درب از بدنه میباشند که بوسیله ی مواد سربی خاصیت ضدبرشی را داراست.

همچنین لولا ها دارای محلی تعبیه شده برای روغن کاری میباشند که به منظور رفع کردن هرگونه صدای اضافه در لولاها قابل استفاده هستند.

قابل ذکر است که این نوع از طراحی لولاها باعث سهولت در عملیات جابه جایی گاوصندوق توسط نیروهای جابه جایی گاوصندوق میباشند.

چرا که با جداسازی درب اصلی از بدنه وزن کلی گاوصندوق کاهش یافته و عملیات جابه جایی با کمترین هزینه ی ممکن برای مصرف کننده صورت خواهد گرفت.

نکته :

عملیات جداسازی درب اصلی از بدنه زمانی امکان پذیر خواهد بود که در ابتدا درب گاوصندوق باز شده باشد.

(در صورت بسته و قفل بودن درب اصلی گاوصندوق این فرایند به هیچ عنوان قابل صورت گیری نخواهد بود.)

 

بررسی چرخ های گاوصندوق کاوه مدل 1000BS:

از دیگر تدابیر برای سهولت در جابه جایی گاوصندوق کاوه مدل 1000BS میتوان به چرخ جا به جایی آن اشاره کرد.

نحوه ی حرکت این چرخ ها فقط به صورت افقی 180 درجه ای میباشد.

همچنین چرخ ها با خارج کردن ضامن مخصوصشان قابل جداپذیری میباشند.

 

گاوصندوق زیر ویترینی کاوه در کدام اماکن و محیط های کاری قابل استفاده میباشند ؟

به علت سایز بسیار مناسب گاوصندوق کاوه مدل 1000BS مصرف کننده قادر به نگهداری هرگونه مدارک شامل : پوشه / فایل های متوسط / انواع زونکن / اوراق بهادار و مواردی از این قبیل میباشد. در نتیجه این گاوصندوق در محیط های اداری / تجاری / بانک ها / منازل و دیگر اصناف از این قبیل مورد استفاده واقع هستند.

 

همچنین به دلیل درجه امنیت فوق العاده بالا و خاصیت ضد حریقی این دسته از گاوصندوق ها گاوصندوق زیر ویترینی کاوه بهترین گزینه برای نگهداری و محفظت از انواع سکه / دسته چک / انواع اسناد / انواع آلبوم / انواع طلا و جواهرات و دیگر اشیای گران بها میباشند.

نتیجه ی کلی :

گاوصندوق کاوه مدل 1000BS جزو ایمن ترین گاوصندوق های موجود در کشور بوده که با قابلیت ها و آپشن های موثر در امنیت با قابلیت نصب رمز های گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار میگیرند.

 

PDF توضیحات جامع در خصوص صندوق کاوه مدل 1000BS :

Kaveh-1000BS-ASIASAFEBOX.COM

برای دریافت صفحه ی رسمی اینستاگرام گروه صنعتی آسیا سیف لینک زیر را کلیک کنید :

برای انتقال به اینستاگرام ما کلیک کنید.

 

برای دریافت ویدیو های آموزشی برای راحتی در کارکرد و یادگیری کامل نحوه ی تغییر رمز انواع رمز ها به صفحه ی رسمی آپارات تیم صنعتی گاوصندوق آسیا سیف مراجعه نمایید:

برای انتقال به صفحه ی آپارات ما کلیک کنید.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان65,400,000