گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR – رمز مکانیکی

آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR - رمز مکانیکی

قیمت: تومان12,860,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR – رمز مکانیکی

گاوصندوق سوپر کاوه، محصولاتی ایمن و جادار با به روزترین المان های امنیتی و رفاهی با رنگ های استاتیک کوره ای ضدخش و ایده ال در سایز های مختلف با ثابلیت نصب هر گونه رمز مکانیکی – دیجیتالی و یا اثر انگشتی قابل تهیه میباشند.

توضیحات

گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR:

گاوصندوق سوپرکاوه، نمونه ای دیگر از محصولات امنیتی گروه صنعتی کاوه سیف با ورق های فولادی ضخیم فشرده شده و بتون ریزی خاص در سایز های متنوع در دست تولید قرار گرفته اند که گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR نمونه ای بارز از سایز استاندارد، وزن ایده آل، موارد مصرف بسیار گسترده و مواردی از این قبیل نمونه ای ویژه از این محصولات ضدسرقت میباشد.

این گاوصندوق با در نظر گرفتن سایز، جنس و نوع بتون، وزن و جاداری در دسته ی گاوصندوق اداری و گاوصندوق خانگی و گاوصندوق املاکی قرار میگیرد.

بررسی مشخصات آپشنال گاوصندوق سوپر کاوه مدل 250KR:

محصولات سوپرکاوه با قابلیت نصب هرگونه رمز مکانیکی، دیجیتالی و یا اثر انگشتی قابل خریداری میباشند به صورتیکه؛ گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR مجهز به یک قفل کلیدی از جنس برنج و نیز مجهز به 1 عدد رمز مکانیکی میباشد که مصرف کننده با در نظر گرفتن شرایط محیطی قادر به تغییر درجه امنیت رمز مکانیکی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از رمز مکانیکی گاوصندوق، به مجله ی ” رمز مکانیکی گاوصندوق ” مراجعه نمایید.

رمز مکانیکی

 

بررسی جنس و نوع بتون گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR:

جداره ی گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR به وسیله ی عملیات بتون ریزی، کاملا محکم گردیده و ایمن سازی میگردد.

در نتیجه عملیات بتون ریزی جزو اصلی ترین ارکان امنیت دهی به گاوصندوق بوده و پیش برد آن به نحو احسنت باعث ایجاد خاصیت ضد مته ای، ضد برشی و ضدحریقی بدنه ی این گاوصندوق اداری-تجاری میگردد.

 

بررسی درب گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR:

درب گاوصندوق سوپرکاوه 250KR طراحی و ساخته شده توسط ورق های ضخیم 2 میلی متری میباشد که با لولاهای مستحکم و تقویت شده، درجه مقاومت بسیار ایده آلی را برای گاوصندوق بوجود آورده است.

همچنین لولاهای گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR به گونه ای طراحی شده است که درب گاوصندوق قابلیت جداپذیری از بدنه را داشته باشد.

این خاصیت پرکاربرد باعث ایجاد سهولت در جابه جایی گاوصندوق در هنگام اسباب کشی مصرف کننده و نیز کاهش چشم گیر خطرات احتمالی در هنگام جابه جایی گاوصندوق میگردد.

 

بررسی مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR:

طراحان صندوق سوپرکاوه مدل 250 با طراحی و ساخت زبانه بندی این محصولات به صورت 3 جهته باعث ایمن سازی و افزایش تراز امنیتی آن گردیده اند.

زبانه های موجود در این گاوصندوق اداری-خانگی در بالا، چپ و راست درب الصی گاوصندوق تعبیه شده و قرار گرفته اند.

نقطه ی قوت مکانیزم این دسته از محصولات ضد سرقت، دارا بودن محلی مخصوص برای قرارگیری در هنگام قفل شدن درب اصلی گاوصندوق میباشد که تاثیر مستقیم در افزایش تراز امنیتی درب گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR و نیز افزایش درجه مقاومت آن در برابر فشار هرگونه دیلم خواهد داشت.

سیستم زبانه بندی گاوصندوق 250KR سوپرکاوه به وسیله ی دستگیره ی اصلی تعبیه شده بر روی درب اصلی گاوصندوق قابل هدایت میباشد.

همچنین محصولات سوپر کاوه با تجهیز شدن به سیستم سوپاپ ضدسرقت باعث آسودگی خاطر مصرف کننده و نیز ایجاد مقاومت بسیار بالا در برابر هرگونه ضربه ی شدید و ورود مته به داخل قفل یا رمز گردیده اند.

 

نحوه ی عملکرد سیستم سوپاپ ضدسرقت :

سوپاپ ضدسرقت زمانی وارد عمل میشود که سارق احتمالی قصد وارد کردن ضربه ی شدید به وسیله ی پتک یا چکش یا تخریب قفل یا رمز به وسیله ی هر نوع مته ای را داشته باشد.

بعد از رخ دادن هر کدام از موارد ذکر شده سوپاپ زبانه ی ضدسرقت سیم خود را رها کرده و به وسیله ی فنر کار شده در پشت سوپاپ به سمت محل مخصوص خود در بدنه هل داده میشود.

بعد از عمل کردن سیستم ضدسرقت سارق به هیچ عنوان نخواهد توانست که سوپاپ را غیر فعال کند و در بازگشایی گاوصندوق کاملا ناموفق خواهد بود.

 

بررسی فضای داخلی گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR:

گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR با دارا بودن فضایی جادار و مرتب امکان نگهداری انواع اسناد، مدارک، پوشه و پرونده، طلا و جواهرات و مواردی از این قبیل را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است.

طراحان این دسته از محصولات استاندارد و ضد حریق با تعبیه ی 1 عدد صندوقچه در قسمت بالایی فضای داخلی گاوصندوق باعث ایجاد امکان دسته بندی محتویات و دارایی های مصرف کننده گردیده اند.

همچنین این محصولات خانگی-اداری با داشتن 1 عدد کشوی فلزی متحرک باعث ایجاد استفاده ی مفید از تمام فضای داخلی گاوصندوق شده اند.

 

خرید گاوصندوق سوپرکاوه در ایرانکاوه سیف :

خریداران و علاقه مندان به خرید این دسته از محصولات ضد سرقت و امنیتی با در نظر گرفتن شرایط محیطی و انتخاب سایز مورد نیاز خود قادر به مشاهده و خرید محصول مورد نیاز خود و برقراری تراز امنیتی برای محیط پیرامون خود و نیز اموال خود خواهند بود.

از محصولات مشابه گاوصندوق سوپرکاوه مدل 250KR میتوان به گاوصندوق ایران کاوه مدل 250KR اشاره نمود.

 

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان12,860,000