گاوصندوق زیر ویترینی سدید

آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق زیر ویترینی سدید
شناسه محصول: SADID-Z

قیمت: تومان52,000,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق زیر ویترینی سدید

گاوصندوق زیر ویترینی سدید، گاوصندوق طلافروشی ضد سرقت با به روز ترین و هوشمندانه ترین تدابیر امنیتی برقرار کننده ی آرامش و آودگی خاطر برای محیط پیرامون خود میباشند.

مشخصات محصول
ابعاد خارجی
ارتفاع 80cm
عرض 120cm
عمق 60cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 280kg
تعداد زبانه 11
تعداد درب 2
قطر زبانه های اصلی 32 میلی متر
گارانتی 1 سال
خدمات پس از فروش مادام العمر
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی + 4 عدد رولبولت
ضخامت بدنه 4 میلی متر
ضخامت درب 10 میلی متر
تعداد طبقات 1
توضیحات

گاوصندوق زیر ویترینی سدید:

گاوصندوق زیر ویترینی سدید محصولی امنیتی و ضدسرقت ساخته و طراحی شده به وسیله ی مهندسان و طراحان حرفه ای و مجرب در ضمینه ی تولید و ساخت انواع صندوق های طلافروشی ایمن میباشند.

گاوصندوق زیرویترینی سدید در دسته بندی گاوصندوق طلافروشی و گاوصندوق بانکی قرار گرفته در این اصناف قابل مصرف میباشد.

گاوصندوق طلافروشی سدید با طراحی خاص و قابلیت نصب به وسیله ی 4 عدد رولبولت خاص فولادی المان های بروز و مدرنی را در صنعت گاوصندوق معرفی کرده است که بررسی تمامی موارد آن خواهیم پرداخت.


قبل از بررسی اجمالی گاوصندوق زیر ویترینی سدید لازم به ذکر است که مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق های زیرویترینی طلافروشی از سیستم مهندسی خاصی برخوردار میباشند.

به این صورت که هنگامی که مصرف کننده قصد بازگشایی درب اصلی گاوصدوق و دسترسی به محتویات داخلی آن را داشته باشد، لازمه ی داشتن تمامی کلید ها و رمز عبور رمز نصب شده بر روی هر دو درب گاوصندوق هستند تا موفق به بازگشایی گاوصندوق شوند.

این در حالیست که مصرف کننده حتی با داشتن رمز عبور رمز و کلید یکی از درب ها و در دسترس نداشتن کلید درب دیگر گاوصندوق موفق بخ بازگشایی درب های گاوصندوق نخواهد شد.


پس: برای بازگشایی صندوق های طلافروشی زیر ویترینی، دارندگان آن ملزوم به داشتن و وارد کردن تمامی کلید ها و رمز های عبور لازم و مختص گاوصندوق میباشند تا با وارد نمودن و ثبت آن ها زبانه های گاوصندوق یکدیگر را رها کرده و درب های گاوصندوق باز شوند.

در غیر این صورت حتی با داشتن رمز عبور و کلید یکی از درب ها، مصرف کننده قادر به بازگشایی گاوصندوق نخواهد بود.

به این خاصیت ویژه خاصیت نر و مادگی گفته میشود.


در ادامه به بررسی قطعات، آلیاژ ها و المان های تشکیل دهنده این صندوق ضد سرقت میپردازیم:

 

بررسی مشخصات فنی و موارد تشکیل دهنده ی بدنه ی گاوصندوق زیر ویترینی سدید :

بدنه ی این دسته از محصولات از دو لایه ورق فولادی به ضخامت 4 میلی متر طراحی و ساخته شده که مابین این دو لایه را پشم سنگ با مواد بازالتی در بر گرفته است.

دلیل وجود پشم سنگ در بدنه برای ایجاد افزایش چشم گیر مقاومت گاوصندوق زیر ویترینی سدید در برابر حریق میباشد.

در نتیجه با دو لایه بودن این گاوصندوق و وجود پشم سنگ مابین لایه ها میتوان گفت که گاوصندوق طلافروشی سدید کاملا ضدحریق بوده و تا دارای تحمل حرارت تا دمای 750 درجه ی سانتی گراد را دارا میباشد.

گاوصندوق های سدید به علت عدم وجود بتن ریزی دارای وزن های سبک هستند.

به صورتیکه گاوصندوق زیرویترینی سدید با وزن 280 کیلوگرم مونتاژ شده و قابل مصرف میباشند.

اما طراحان محصولات سدید با ایجاد دو سوراخ در کف بدنه ی گاوصندوق و امکان نصب گاوصندوق بوسیله ی 4 عدد رولبولت خاص این مسئله را حل نموده اند.


توجه :

قابل ذکر است که محل رولبولت کاری گاوصندوق که در کف بدنه تعبیه شده است در درون صندوقچه ی مخفی گاوصندوق طلافروشی سدید قرار داده شده تا در زمان استفاده از گاوصندوق رولبولت ها به دور از دید و در حالت مخفی به کار خود ادامه دهند.


بررسی فضای داخلی گاوصندوق زیر ویترینی سدید :

قسمت داخلی این دسته از گاوصندوق ها با چرم دوزی مصنوعی و روکش کاری با رنگ طلایی بر روی درب صندوقچه ی اصلی باعث زیبایی و جذابیت ظاهری هر چه بیشتر گاوصندوق شده اند.

صندوقچه ی اصلی و صندوقچه ی مخفی در کف گاوصندوق توسط قفل های کلیدی کلید کوتاه با خاصیت ضدکپی بودن محافظت میشوند.

همچنین گاوصندوق های سدید دارای کشوی متحرک از جنس MDF با قابلیت تنظیم ارتفاع میباشند که امکان استفاده ی مفید از تمام فضای داخلی گاوصندوق را برای مصرف کننده فراهم میسازد.

همچنین دور تا دور دریچه ی ورودی درب اصلی گاوصندوق به وسیله ی لایه ی محافظ برای جلوگیری از کوبش درب طراحی و قرار داده شده است.

این قابلیت همزمان مانع ورود هر گونه دود یا رطوبت به داخل گاوصندوق میباشد.

 

بررسی ساختار درب اصلی و نوع لولاها و مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق سدید مدل 1000LE :

ساختار درب اصلی :

درب اصلی گاوصندوق زیر ویترینی سدید به وسیله ی ورق فولادی با ضخامت 10 میلی متر ایمن شده است.

این مقدار از ضخامت ورق خاصیت ضد مته ای، ضد حریقی و ضدبرشی را برای درب اصلی به وجود می آورد.

همچنین ورق 10 میلی متری درب اصلی به وسیله ی صفحه ی ضدبرش که مابین لایه ی پشم سنگ و ورق اصلی قرار داده شده پشتیبانی و محافظت میشود.

نوع لولا ها :

لولاهای گاوصندوق طلافروشی سدید به صورت مخفی طراحی و ساخته شده است به صورتی که بخش اصلی آنها در قسمت فضای داخلی گاوصندوق قرار داده شده اند.

این نوع از طراحی باعث افزایش تراز امنیتی گاوصندوق در مقابل دیلم و عدم کارایی فشار هر گونه از دیلم ها و نیز عدم کارایی دستگاه هوابرش در زمان وقوع سرقت احتمالی میگردد.

مکانیزم زبانه بندی :

مکانیزم زبانه بندی این دسته از محصولات به صورت 4 جهته ای طراحی و تولید شده است.

به صورتی که 5 زبانه ی متحرک در کنار / 2 زبانه ی متحرک در پایین و 2 زبانه ی متحرک دیگر در بالای درب های اصلی گاوصندوق قرار گرفته اند.

همچنین تمامی زبانه ها دارای محلی مخصوص برای قرارگیری در زمان بسته شدن درب میباشند که این امر باعث افزایش خاصیت ضد دیلمی گاوصندوق میگردد.

مکانیزن زبانه بندی گاوصندوق سدید

 

مشخصات ظاهری و جنس رنگ بدنه ی گاوصندوق زیر ویترینی سدید :

محصولات امنیتی سدید با طراحی خاص و شکیل دیواره های گاوصندوق و به صورت منحنی نهایت زیبایی را برای هرگونه محیط اداری / شرکتی / خانگی / طلافروشی و مواردی از این قبیل به ارمغان می آورد.

جنس رنگ مورد استفاده در این دسته از گاوصندوق ها از نوع الکترو استاتیک ضدخش میباشد.


نتیجه:

با داشتن گاوصندوق طلافروشی زیرویترینی سدید نهایت تراز امنیتی برای محیط های حساس و امنیتی به ارمغان آورید


 

خرید گاوصندوق طلافروشی سدید در آسیاسیف با ارسال و تحویل رایگان:

خریداران این دسته از گاوصندوق های طلافروشی ضد سرقت با خرید این محصول استاندارد در برقراری امنیت، محصول خود را به صورت رایگان از کادر تحویل دهنده ی کاوه سیف دریافت مینمایند.

 

فرایند خرید گاو صندوق در کاوه سیف:

کاربران و همراهان گروه فنی و مهندسی کاوه سیف با مشاهده و دریافت اطلاعات و دانش فنی محصول مورد نظر خود و دریافت مشاوره ی خصوصی در خصوص مشخصات فنی هر کدام از محصولات قادر به خریداری و تهیه ی این محصول حتی در ایام تعطیل میباشند.


گروه فنی و مهندسی کاوه سیف در تلاش است تا با به اشتراک گذاری مطالب مفید و پرکاربرد و همچنین موثر در خرید نهایت رضایت شما عزیزان گرامی را با عرضه ی مناسب ترین محمصول بنا به شرایط محیطی شما دریافت کند.

برای دریافت ویدیو های آموزشی جهت نحوه ی تغییر رمز انواع رمز ها و نحوه ی بازگشایی آن ها صفحه ی رسمی آپارات نمایندگی کاوه سیف را دنبال نمایید.

برای انتقال به آپارات آسیا سیف کلیک کنید.

برای اطلاع از تخفیفات کاوه سیف در ایام ویژه صفحه ی رسمی اینستاگرام کاوه سیف را دنبال نمایید.

برای انتقال به اینستاگرام کلیک کنید.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان52,000,000