گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 با رمز اثر انگشتی

8.6
آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 با رمز اثر انگشتی

قیمت: تومان16,450,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 با رمز اثر انگشتی

گاوصندوق های ایران کاوه گاوصندوق هایی با سیستم مکانیزم دو جهته با لولاهای ثابت در رنگ های طوسی و تمام مشکی به بازار عرضه میشوند.

مشخصات محصول
ابعاد خارجی
ارتفاع 120
عرض 50
عمق 45
ابعاد داخلی درب بالا
ارتفاع 62
عرض 40
عمق 30
ابعاد داخلی درب پایین
ارتفاع 35
عرض 40
عمق 30
دیگر مشخصات فنی
وزن 380
تعداد زبانه 5
تعداد درب 2
خدمات پس از فروش 2 سال
توضیحات

گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 با رمز اثر انگشتی :

گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 دو طبقه گاوصندوق هایی جادار باضریب امنیتی مناسب با شرایط اداره جات / دفاتر / نمایشگاه ها / مشاورین املاک / رستوران ها و سایر اصناف نظیر آنها با قابلیت نصب هرگونه رمز مکانیکی / دیجیتالی و یا اثر انگشتی در سایز ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه میشوند.

این مدل از گاوصندوق ها دارای لولاهای ثابت بوده و بدون قابلیت جداپذیری درب از بدنه میباشند. مدل های بدون رمز این گاوصندوق ها از قفل های کتابی و قفل های سوییچی تشکیل شده است.

 

نوع مکانیزم زبانه بندی :

مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق ایران کاوه  از نوع زبانه بندی 2 جهته بوده که در قسمت های جانبی درب طراحی شده اند که یک طرف از زبانه ها از نوع ثابت بوده و زبانه های طرف دیگر متحرک میباشند که عملکرد خود را با باز و بسته کردن درب نشان میدهد.

 

هشدار :

*سایز قطر زبانه های هیچ گاوصندوقی از 32mil نباید کمتر باشد.*

چرا؟

حداقل سایز برای ضخامت قطر زبانه ها باید 32mil به بالا باشد تا از خطرات احتمالی در برابر دیلم شدن بوسیله ی سارق مقاومت کند و اگرچه غیر از حالت ذکر شده گاوصندوقی که ضخامت قطر زبانه بندی آن کمتر از 32mil است کاملا در برابر دیلم آسیب پذیر به شمار رفته و حتی وجود هر گونه رمز هم به مقاومت گاوصندوق در برابر دیلم جلوگیری نخواهد کرد.

 

زبانه های ثابت چه کاربردی دارند ؟

  • زبانه های ثابت برای زمانی طراحی شده اند که سارق احتمالی قصد بریدن لولا ها بوسیله ی هوابرش را داشته باشد اگر سارق حتی بتواند لولا ها را از بین ببرد

لولا های ثابت حفاظی محکم در برابر باز شدن درب خواهند بود و باعث میشوند که نبودن لولا هیچ تاثیری روی فرایند بازگشایی درب به وسیله ی سارق احتمالی را نداشته باشد.

 

خصوصیات ظاهری گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 با رمز اثر انگشتی :

  • تمامی گاوصندوق های ایران کاوه دارای تسمه ی آهنی برای جلوگیری از نفوذ آب به کف گاوصندوق میباشند.
  • تسمه های این مدل از گاوصندوق ها کارایی دیگری نیز دارند :

این سیستم باعث میشود که گاوصندوق در هنگام جا به جایی به زمین بچسبد و زمانی گاوصندوق در محل مخصوص خود قرار بگیرد جا به جایی آن بوسیله ی سارق احتمالی بی شک عملی غیرممکن خواهد بود.

 

قسمت داخلی گاوصندوق های ایران کاوه از چه اجزایی تشکیل شده است ؟

  • به غیر از گاوصندوق ایران کاوه مدل 100K تمامی سایز های گاوصندوق های ایران کاوه دارای صندوقچه ی داخلی میباشند که یک عدد قفل کمدی از محتویات آن محافظت خواهد کرد.
  • تمامی گاوصندوق های ایران کاوه به غیر از مدل های 100K و 150K دارای کشوی فلزی تحرک برای استفاده ی مفید از تمام فضای گاوصندوق میباشند.

 

نوع دستگیره ی گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 با رمز اثر انگشتی :

  • دستگیره ی اکثر سایز های گاوصندوق های ایران کاوه مانند گاوصندوق مدل 350 با رمز اثر انگشتی از نوع کلنگی هستند. این مدل از طراحی به دلیل کارکرد ساده و راحت باعث رضایت مصرف کنندگان میباشد.

 

نتیجه :

اگرچه المان های امنیتی ملاک شاخصی برای مصرف کنندگان نباشد گاوصندوق های ایران کاوه بهترین گزینه ی خرید برای آن ها میباشد زیرا به دلیل قیمت مناسب و با قابلیت نصب هرگونه رمز مکانیکی / دیجیتالی و یا اثر انگشتی طرفداران زیادی را به همراه داشته و مورد استقبال ادارات و سایر اصناف نه چندان حساس قرار گرفته اند.

 

*برای دریافت صفحه ی رسمی آپارات تیم صنعتی گاوصندوق کاوه سیف لینک زیر را کلیک کنید:

برای انتقال به آپارات اینجا کلیک کنید.

 

*برای دریافت صفحه ی رسمی اینستاگرام گروه صنعتی کاوه سیف اینک زیر را کلیک کنید:

برای انتقال به اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان16,450,000