گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK

آماده ارسال
خرید محصول گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK
شناسه محصول: IRK850

قیمت: تومان7,000,000

معرفی کوتاه

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK

گاوصندوق های ایران کاوه گاوصندوق هایی با سیستم مکانیزم دو جهته با لولاهای ثابت در رنگ های طوسی و تمام مشکی به بازار عرضه میشوند.

مشخصات محصول
ابعاد خارجی
ارتفاع 80cm
عرض 40cm
عمق 30cm
ابعاد داخلی درب بالا
ارتفاع 40cm
عرض 30cm
عمق 30cm
ابعاد داخلی درب پایین
ارتفاع 20cm
عرض 30cm
عمق 30cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 130KG
تعداد زبانه 5
تعداد درب 2
قطر زبانه های اصلی 28ml
خدمات پس از فروش دارد
قابلیت های دیگر دارای تسمه ی ضدزنگ
توضیحات

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK :

گروه فنی مهندسی کاوه سیف به عنوان پرتنوع ترین مرجع خرید گاوصندوق ایران کاوه در ایران با قابلیت نصب هرگونه رمز مکانیکی ، رمز دیجیتالی 6 رقمی ، رمز دیجیتالی 19 رقمی ، رمز دیجیتالی 20 رقمی و یا رمز اثر انگشتی طراحی و ساخته میشوند.

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK یکی از محصولات اداری – تجاری میباشد که در ابعاد 35*40*80 تولید شده و در رنگ های مختلف قابل مصرف میباشد.

در اینجا کاوه سیف با در اختیار گذاشتن صفر تا صد مشخصات فنی ، خصوصیات امنیتی و همچنین موارد مصرف این دسته از محصولات اطلاعات و دانش فنی نیاز برای خرید گاوصندوق ایران کاوه را برای انواع شرایط محیطی به خریداران منتقل مینماید:

WHITE SAFEBOX DOOR

 

بررسی بدنه و جنس بتون گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK :

گاوصندوق ایران کاوه مدل 350 دو طبقه با بدنه ای کاملا بتونی طراحی و ساخته میشود به صورتیکه دارای دو لایه ورق بوده که بتون ها لابه لای ورق ها را در بر گرفته اند.
فشردگی بتون در این گاوصندوق کوچک باعث شده تا گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK تا 130 کیلوگرم وزن گیری داشته باشد.
لایه های بتون در سرتاسر بدنه و در تمامی نقاط آن ریخته شده تا بدنه ی این گاوصندوق خانگی بدنه ای کاملا ضدمته بوده و دارای تراز امنیتی بالایی در این ضمینه باشد.
همچنین وجود چنین ترکیباتی با این ضخامت باعث ایجاد خاصیت ضدحریقی گاوصندوق نیز میگردد به صورتیکه این گاوصندوق دیجیتالی دارای مقاومت در برابر حریق با دمای 800 درجه را دارا میباشد.

خاصیت ویژه ی گاوصندوق ایران کاوه :

گاوصندوق های ایران کاوه با تعبیه ی تسمه ی آهنی در دور تا دور قسمت پایینی بدنه ی گاوصندوق باعث ایجاد چند المان امنیتی گردیده است.

  • وجود این تسمه باعث ایجاد دشواری در جا به جایی گاوصندوق علاوه بر سنگینی ذاتی گاوصندوق شده است.
    به این صورت که طراحان این گاوصندوق با افزایش سطح تماس محصول با کف باعث چسبندگی آن به زمین شده و در نهایت امور جابه جایی دشوارتر از حد تصور خواهد بود.
  • همچنین وجود این تسمه ی آهنی باعث جلوگیری از نفوذ آب به زیر کف گاوصندوق شده و خطراتی نظیر پوسیدگی و زنگ زدن را خنثی کرده است.

 

نتیجه :

بدنه ی گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK بدنه ای کاملا استاندارد در مقابل خطرات احتمالی نظیر سیل ، زلزله ، آتش سوزی و سرقت میباشد.


بررسی مکانیزم زبانه بندی گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK :

مکانیزم زبانه بندی این گاوصندوق کوچک خانگی به صورت 2 جهته میباشد که در سمت چپ و راست درب اصلی طراحی و تعبیه شده اند.
این مکانیزم از دو بخش زبانه بندی ثابت و متحرک تشکیل شده است که زبانه های ثابت در سمت راست درب اصلی و زبانه های متحرک در سمت چپ درب اصلی قرار گرفته اند.
زبانه های متحرک به وسیله ی دستگیره ی 3 پر واقع بر روی درب اصلی گاوصندوق قابل هدایت میباشند.

  • کاربرد زبانه های ثابت گاوصندوق :

سیستم زبانه بندی که به صورت ثابت در سوی مخالف زبانه بندی متحرک قرار گرفته شده اند ، برای زمانی کارآمد هستند که گاوصندوق تحت حمله قرار گرفته و سارق احتمالی قصد بریدن لولاها به وسیله ی دستگاه هوابرش یا امثال آن را داشته باشد.

در اینجا حتی اگر سارق موفق به بریدن لولا ها شود زبانه های ثابت گاوصندوق با قرار گیری در محل مخصوص خود مانع از باز شدن درب اصلی خواهند شد.

بررسی فضای داخلی گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK :

گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK دارای یک محفظه به همراه یک صندوقچه میباشد که مصرف کننده با استفاده از آن قادر به دسته بندی و طبقه بندی اشیاء خود بوده و امکان استفاده ی مفید از تمام فضاهای داخلی گاوصندوق را دارا میباشد.

بررسی موارد مصرف گاوصندق ایران کاوه مدل 150DKK :

گاوصندوق ایران کاوه 150DKK نسبت به سایز و جاداری متناسب برای نگهداری انواع آلبوم – کاغذA4 – دفتر – ساعت – دسته چک – نقدینگی – شناسنامه و پاسپورت و مواردی از این قبیل میباشد.


نکات دانستنی ضروری در خرید گاوصندوق ایران کاوه :

به دلیل وجود جنس های های کپی از گاوصندوق های ایران کاوه اصل نکات ذیل را در خرید گاوصندوق ایران کاوه اصل در نظر داشته باشید:

گاوصندوق ایران کاوه اصل مجهز به زبانه بندی ثابت و متحرک به قطر ضخامت 32 میل میباشند.
تنها راه تشخیص گاوصندوق اصل ایرانکاوه با طرح های کپی آن ها مقایسه ی زبانه های متحرک آنهاست که به هیچ عنوان نباید کمتر از مقدار ذکر شده باشد.


نکته:

تمامی محصولات ایران کاوه ی موجود در وبسایت تماما اصل بوده و با زبانه بندی استاندارد طراحی و ساخته میشوند.


قیمت گاوصندوق ایران کاوه مدل 150DKK :

این دسته از صندوق های کوچک در بازه ی قیمتی 3,000,000 الی 6,000,000 تومان در وبسایت آسیاسیف قابل تهیه میباشند.

انتخاب نوع رمز نصب شده بر بروی گاوصندوق منتخب تاثیر مستقیم بر روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار میباشد.

برای کسب اطلاعات و دانش فنی کافی درباره ی خصوصیات و مشخصات هر کدام از رمز های قابل نصب بر روی گاوصندوق به صفحه ی انواع رمز های گاوصندوق مراجعه نمایید.

 

گروه فنی و مهندسی کاوه سیف :

کاوه سیف تولید کننده ی انواع گاوصندوق های ضد سرقت ایران کاوه با موارد مصرف خانگی ، اداری ، نظامی ، املاکی ، رستورانی ، نمایشگاهی ، فروشگاهی و شرکتی بوده و نیز در راستای ارتقای کیفیت و پیشرفت دهی المان های امنیتی بر روی این دسته از محصولات پیشرو میباشد.


فایل PDF توضیحات جامع در خصوص صندوق ایران کاوه 150DKK :

150DKKIRNKV-PDF-ASIASAFEBOX.COM

برای اطلاع از طرح تخفیفات ویژه ی کاوه سیف در ایام خاص صفحه ی رسمی اینستاگرام آسیاسیف را دنبال نمایید.

برای دریافت ویدیو های آموزشی مربوط به یادگیری نحوه ی عملکرد و فرایند تغییر رمز رمز های مختلف گاوصندوق به صفحه ی رسمی آپارات آسیاسیف مراجعه نمایید.

مشخصات

مشخصات

Color

بدنه طوسی روشن درب سفید, تمام مشکی

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

قیمت محصول:
تومان7,000,000